Fórum

Diskusné fórum , ktoré je súčasťou portálu okien , je určené konečným zákazníkom , výrobným firmám , dodávateľom , predajcom a všetkým , ktorí sa zaujímajú o problematiku okien a dverí .


Idete kupovať okná , riešite technickú vec vo výrobe , hľadáte nové možnosti montáže , alebo riešite akýkoľvek problém ? Získajte na našom fóre informácie od ľudí , ktorí rozumejú konkrétnej požiadavke .


Váš dodávateľ nevie uspokojiť Vaše požiadavky a potreby v kvalite dodávaných komponentov ? Prostredníctvom fóra zverejnite svoj problém a využite ponuky a rady od iných firiem pôsobiacich v konkrétnom obore .


Potrebujete poradiť pri výbere výrobku , príp. výrobcu , alebo máte osobné skúsenosti s kúpou , montážou a servisom okien a dverí ? Zdieľajte svoje znalosti na fóre portálu okien a pomôžte vytvoriť kvalitné informačné prostredie pre všetkých .


Fórum portálu okien vytvorilo základné prostredie na zdieľanie poznatkov v celej oblasti okien a dverí na Slovensku . Teraz je na nás všetkých , aby sme si navzájom pomohli pri presadzovaní kvality produktov a služieb u nás , pomohli konečnému spotrebiteľovi pri výbere slovenského výrobku a zlepšovali kvalitu bývania v našich domovoch .