Novinky

V sekcii novinky Vás budeme informovať o novinkách zavádzaných na portáli, ako sú nové súťaže, doplnenie portálu o nové užívateľské rozhrania o ktoré postupne budeme portál dopĺňať.


Diskusné fórum

Diskusné fórum , ktoré je súčasťou portálu okien , je určené konečným zákazníkom , výrobným firmám , dodávateľom , predajcom a všetkým , ktorí sa zaujímajú o problematiku okien a dverí .
Idete kupovať okná , riešite technickú vec vo výrobe , hľadáte nové možnosti montáže , alebo riešite akýkoľvek problém ? Získajte na našom fóre informácie od ľudí , ktorí rozumejú konkrétnej požiadavke .

Váš dodávateľ nevie uspokojiť Vaše požiadavky a potreby v kvalite dodávaných komponentov ? Prostredníctvom fóra zverejnite svoj problém a využite ponuky a rady od iných firiem pôsobiacich v konkrétnom obore .
Potrebujete poradiť pri výbere výrobku , príp. výrobcu , alebo máte osobné skúsenosti s kúpou , montážou a servisom okien a dverí ? Zdieľajte svoje znalosti na fóre portálu okien a pomôžte vytvoriť kvalitné informačné prostredie pre všetkých .

Fórum portálu okien vytvorilo základné prostredie na zdieľanie poznatkov v celej oblasti okien a dverí na Slovensku . Teraz je na nás všetkých , aby sme si navzájom pomohli pri presadzovaní kvality produktov a služieb u nás , pomohli konečnému spotrebiteľovi pri výbere slovenského výrobku a zlepšovali kvalitu bývania v našich domovoch .


Prezentujte svoju firmu na reklamnom bannery

Portál pripravuje pre návštevníkov stránky rôzne súťaže. Výrobcovia, alebo predajcovia, ktorí poskytnú cenu pre výhercu,získajú reklamný banner pre svoju prezentáciu na 1 mesiac zdarma, t.j. počas trvania súťaže. Pre viac informácií, prosím kontaktujte našich pracovníkov mailom, alebo telefonicky.


Vaše výrobky a služby v odbornom článku

Pomocou sponzorovaného odborného článku informujte o Vašich výrobkoch a službách. Článok bude uverejnený na vopred dohodnutú dobu na hlavnej stránke portálu a bude graficky odlíšený od ostatných príspevkov. V prípade záujmu nás kontaktujte.


Profil Vašej firmy na portáli

Nenašli ste Vašu spoločnosť na portáli, alebo chcete naplno využiť možnosti, ktoré ponúkame? Kontaktujte nás, registrujte sa a upravte svoj profil podľa vlastných kritérií. Pridávajte články o svojich produktoch, skúsenostiach, získajte prehľad o výrobcoch, predajcoch a dodávateľoch.