O portáli

Odborný portál www.portalokien.sk vznikol ako platforma, ktorá svojim zameraním pomáha informovať slovenských výrobcov okien o celej problematike tohto odvetvia na našom trhu. Možnosť prezentácie firiem prostredníctvom samostatných profilov, aktívne prispievať do tohto portálu a samozrejme podporovať slovenských výrobcov, to je primárna funkcia webu. Ambíciou je zároveň pomôcť konečnému spotrebiteľovi, zorientovať sa pri výbere kvalitného slovenského výrobcu okien a podeliť sa so svojimi skúsenosťami na fóre.

Ekonomická situácia na Slovensku, ktorá je odrazom celosvetovej krízy, núti nás všetkých k zamysleniu a k pragmatickým a správnym rozhodnutiam. V globálnom pohľade na znižovanie energetických nárokov budov a s tým spojené eliminovanie finančných prostriedkov vynaložených na vykurovanie, sú okná a dvere veľmi významnou súčasťou. Investícia do výmeny okien a dverí nie je lacnou záležitosťou a preto by malo každému zákazníkovi záležať na kvalite produktu, ktorý bude slúžiť desaťročia. Prvotná investícia do kvality sa vráti vo forme finančnej úspory na vykurovaní a vynikajúcom užívateľskom komforte.

Na základe viacerých prípadov poškodenia spotrebiteľa zo strany zahraničného predajcu, alebo výrobcu, všetkých zákazníkov portál nabáda k zváženiu kúpy okien a dverí od iných ako od slovenských výrobcov. Na jednej strane je možné ušetriť finančné prostriedky, vačšinou však ide o výrobky s nie vysokou kvalitou, ktorá nezodpovedá tomu, čo užívateľ očakáva . To samozrejme zistí až po určitom čase užívania okien . A to je druhá strana mince, keď príde k riešeniu nejakej reklamácie. Či už je to chyba na výrobku, alebo zlá inštalácia, musíte riešiť svoj problém u zahraničného výrobcu, čo je veľmi komplikovaný proces. Čo sa týka predajcov zahraničných firiem a ich pôsobenia u nás, je situácia viac ako nepriaznivá pre nášho spotrebiteľa. Zahraničné obchodné zastúpenie, ktoré Vám predá a nainštaluje okná môže svoju aktivitu presunúť do inej krajiny, alebo úplne firma zanikne. V takom prípade nie je poskytnutý záručný a pozáručný servis a riešenie reklamácií je často neúspešné. Výrobok, do ktorého sa investovali nemalé finančné prostriedky má slúžiť desaťročia a svojimi vlastnosťami má znížiť náklady na vykurovanie a poskytnúť pohodlné a bezproblémové používanie. K tomu je potrebné vybrať najkvalitnejší výrobok a stabilnú slovenskú firmu.

Odborný portál slovenských výrobcov okien a dverí doporučuje kupovať kvalitné slovenské výrobky.

Vyberte si kvalitného slovenského výrobcu, čím podporíte domácu ekonomiku, získajte výrobok označený PEČAŤOU KVALITY, zapojte sa do súťaží a hrajte o hodnotné ceny.

Odborné informácie pre výrobcov a predajcov okien, podpora slovenskej ekonomiky v tomto odvetví a pre konečného zákazníka pomoc pri výbere kvalitného produktu Vám poskytuje Odborný portál slovenských výrobcov okien a PEČAŤ KVALITY pod záštitou spoločnosti TOZAN Slovakia s.r.o.